TEC-30-32-127
DigiKeys varenummer
345-1733-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEC-30-32-127
Beskrivelse
PELTIER TEC 30X30X3.2MM 3.9A
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
TEC (termoelektrisk køler) 33,4W @ 25°C 3.9 A 90°C
Kategori
Højde
3,20mm
Producenter
Wakefield Thermal Solutions
Antal stadier
1
Serie
Strøm - Maks.
3.9 A
Emballage
Bulk
Spænding - Maks.
15.4 V
Varestatus
Aktiv
Modstand
3.37 Ohms
Type
TEC (termoelektrisk køler)
Driftstemperatur
90°C
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 30.00mm L x 30.00mm B
Funktioner
Ledninger, Forseglet - Silikone RTV
Qmax @ Th
33,4W @ 25°C
Grundlæggende varenummer
Delta Tmax @ Th
67°C @ 25°C