PLF-1-3-210X310-70
DigiKeys varenummer
345-PLF-1-3-210X310-70-ND
Producenter
Producentens varenummer
PLF-1-3-210X310-70
Beskrivelse
THERM PAD 3W/MK 210X310X1MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Hvid, Slukket 310,00mm x 210,00mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Kategori
Omrids
310,00mm x 210,00mm
Producenter
Wakefield Thermal Solutions
Tykkelse
0,0390" (0,991mm)
Serie
Materiale
Silikone
Emballage
Boks
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Varestatus
Aktiv
Farve
Hvid, Slukket
Brug
Multi
Termisk modstand
0,6°C/W
Type
Gap filler-pad, Ark
Termisk ledningsevne
3,0W/m-K