SMAJ30CA
DigiKeys varenummer
732-SMAJ30CATR-ND - Tape & Reel (TR)
732-SMAJ30CACT-ND - Afskåret tape (CT)
732-SMAJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ30CA
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,4V Klemme 8,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC
EDA/CAD-modeller
SMAJ30CA Modeller
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
400W
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
30V (maks.)
Spænding - Nedbrud (min.)
35,05V (Typ)