36903205S
DigiKeys varenummer
732-11191-2-ND - Tape & Reel (TR)
732-11191-1-ND - Afskåret tape (CT)
732-11191-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
36903205S
Beskrivelse
RF COVER 0.787" SNAP FIT
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-skærmningerHylster 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Uden ventilation Trykpasfom
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
36903205S Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Højde - Samlet
0,126" (3,20mm)
Producenter
Würth Elektronik
Længde - Samlet
0,787" (20,00mm)
Serie
Bredde - Samlet
0,787" (20,00mm)