EIRE300-28
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
EIRE300-28
DigiKeys varenummer
2050-EIRE300-28-ND
Producenter
Producentens varenummer
EIRE300-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 300W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 28V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EIRE300-28 Modeller
Kategori
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,00" H (101,6mm x 50,8mm x 25,4mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UKCA, UL
Spænding - Output 1
28V
Standardnummer
60335-1; 60601-1; 62368-1
Strøm - Output 1
10.7 A