VSI-3.3S2R0FMA
DigiKeys varenummer
62-1155-ND
Producenter
Producentens varenummer
VSI-3.3S2R0FMA
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 6.5W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V 2A 4,75V - 13,6V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
6.5 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
92%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
7-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
4,75V
Størrelse/dimension
0,80" L x 0,85" B x 0,33" H (20,2mm x 21,5mm x 8,5mm)
Spænding - Input (maks.)
13,6V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
2A