VSA24-12S0R6
DigiKeys varenummer
62-1154-ND
Producenter
Producentens varenummer
VSA24-12S0R6
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 6.5W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 550mA 18V - 36V Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
550mA
Mfr
Effekt (Watt)
6.5 W
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
0.88
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
5-SIP-modul
Spænding - Input (min.)
18V
Størrelse/dimension
1,00" L x 0,28" B x 0,94" H (25,4mm x 7,0mm x 24,0mm)
Spænding - Input (maks.)
36V