KTPS10-24005WA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Volgen + Furuno
På lager: 476
Datablad
24V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KTPS10-24005WA
DigiKeys varenummer
62-1136-ND
Producenter
Producentens varenummer
KTPS10-24005WA
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Positivt center
Producenter
Volgen + Furuno
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau V
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Forældet
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Anvendelsesregion
Nordamerika
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Vægophæng (klasse II)
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Inputtype
Fast blad
Størrelse/dimension
2,83" L x 1,34" B x 1,65" H (72,0mm x 34,0mm x 42,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Godkendelsesagentur
IEC
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
500mA
Vægt
0,278lb (126,1g)
Effekt (Watt)
12 W