PMRL125W-NWG15H
DigiKeys varenummer
PMRL125W-NWG15H-ND
Producenter
Producentens varenummer
PMRL125W-NWG15H
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN 3MM WIRE LEADS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn 45° 15V 15mA Trådledere - 6" (152,40mm)
Kategori
Paneludstansning-form
Rund
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Paneludstansning-dimensioner
0,23" (5,84mm)
Serie
Linsestørrelse
3mm, T-1
Emballage
Bulk
Linsetype
Rund med hvælvet top
Varestatus
Aktiv
Millicandela-normering
2000mcd
Type
LED
Bølgelængde - Peak
520nm
Lampefarve
Grøn
Synsvinkel
45°
Klassificeringer
Vf (Typ), If (maks.)
Termineringsudformning
Trådledere - 6" (152,40mm)
Spænding
15V
Grundlæggende varenummer
Strøm
15mA