CMD28-21VGC/TR8
DigiKeys varenummer
L62605TR-ND - Tape & Reel (TR)
L62605CT-ND - Afskåret tape (CT)
L62605DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CMD28-21VGC/TR8
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grøn LED-indikation – Diskret 2,1V 2-SMD, mågevinge
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,1V
Mfr
Strøm - Test
20mA
Serie
Synsvinkel
150°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Peak
570nm
Farve
Pakke/hus
2-SMD, mågevinge
Konfiguration
Standard
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
2,50mm L x 2,00mm B
Millicandela-normering
Højde (maks.)
1,60mm
Linsetype
Rektangel med flad top
Grundlæggende varenummer
Linsestørrelse
2,50mm x 2,00mm