CL-1-2006-9910-I
DigiKeys varenummer
28-CL-1-2006-9910-I-ND
Producenter
Producentens varenummer
CL-1-2006-9910-I
Beskrivelse
LED PNL IND RED WIRE LEADS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød 30° 24V 20mA Trådledere - 6" (152,40mm)
Kategori
Paneludstansning-form
Rund
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Paneludstansning-dimensioner
0,551" (14,00mm)
Serie
Linsetype
Rund med hvælvet top
Emballage
Bulk
Millicandela-normering
100mcd
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Peak
627nm
Type
LED
Synsvinkel
30°
Lampefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 6" (152,40mm)
Klassificeringer
DC
IP (Ingress Protection)
IP67
Spænding
24V
Grundlæggende varenummer
Strøm
20mA