91W-NWA12H-CAO
DigiKeys varenummer
91W-NWA12H-CAO-ND
Producenter
Producentens varenummer
91W-NWA12H-CAO
Beskrivelse
LED PNL IND AMBER CLEAR LEADS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Ravgul Klar 30° 12V 20mA Trådledere - 6" (152,40mm)
Kategori
Spænding
12V
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,29" (7,37mm)
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
7500mcd
Lampefarve
Ravgul
Bølgelængde - Peak
592nm
Linsefarve
Ravgul
Synsvinkel
30°
Linsegennemsigtighed
Klar
Termineringsudformning
Trådledere - 6" (152,40mm)