44-NKR120-CRO
DigiKeys varenummer
44-NKR120-CRO-ND
Producenter
Producentens varenummer
44-NKR120-CRO
Beskrivelse
LED PNL IND RED CLEAR 8.50MM PC
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Klar 15° 120V 3,5mA Pc-ben
Kategori
Spænding
120V
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Strøm
3,5mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,25" (6,35mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
8,50mm diam.