44-NKA12H-CAO
DigiKeys varenummer
44-NKA12H-CAO-ND
Producenter
Producentens varenummer
44-NKA12H-CAO
Beskrivelse
LED PNL IND AMB CLEAR 8.50MM PC
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Ravgul Klar 15° 12V 20mA Pc-ben
Kategori
Spænding
12V
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,25" (6,35mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
8,50mm diam.