41-NKG28H-CGO
DigiKeys varenummer
41-NKG28H-CGO-ND
Producenter
Producentens varenummer
41-NKG28H-CGO
Beskrivelse
LED PNL IND GRN CLEAR 7.11MM PC
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Klar 15° 28V 15mA Pc-ben
Kategori
Spænding
28V
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Strøm
15mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,25" (6,35mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
7,11mm diam.