1092QD5-125VAC
DigiKeys varenummer
1092QD5-125VAC-ND
Producenter
Producentens varenummer
1092QD5-125VAC
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIF QUICK CON
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 125V 25mA Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)
EDA/CAD-modeller
1092QD5-125VAC Modeller
Kategori
Klassificeringer
AC
Spænding
125V
Serie
Strøm
25mA
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Linsetype
Rund med hvælvet top
Lampefarve
Grøn
Millicandela-normering
12000mcd
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)