1092QC6-28V
DigiKeys varenummer
1092QC6-28V-ND
Producenter
Producentens varenummer
1092QC6-28V
Beskrivelse
LED PNL IND BLUE CLR QUICK CON
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Blå Klar 28V 25mA Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)
EDA/CAD-modeller
1092QC6-28V Modeller
Kategori
Klassificeringer
DC
Spænding
28V
Serie
Strøm
25mA
Emballage
Pose
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Linsetype
Rund med flad top
Lampefarve
Blå
Millicandela-normering
3200mcd
Linsefarve
Blå
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)