1092QC3-12V
DigiKeys varenummer
1092QC3-12V-ND
Producenter
Producentens varenummer
1092QC3-12V
Beskrivelse
LED PNL IND AMBER DIF QUICK CON
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Ravgul Diffus 12V 25mA Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1092QC3-12V Modeller
Kategori
Klassificeringer
DC
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Spænding
12V
Serie
Strøm
25mA
Emballage
Bulk
Paneludstansning-form
Rund
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Type
LED
Linsetype
Rund med flad top
Lampefarve
Ravgul
Millicandela-normering
13000mcd
Linsefarve
Ravgul
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)