1092D6-12V
DigiKeys varenummer
1092D6-12V-ND
Producenter
Producentens varenummer
1092D6-12V
Beskrivelse
LED PNL IND BLUE CLEAR WIRE LDS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Blå Klar 12V 25mA Trådledere - 4,6" (116,84mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1092D6-12V Modeller
Kategori
Klassificeringer
DC
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Spænding
12V
Serie
Strøm
25mA
Emballage
Pose
Paneludstansning-form
Rund
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Type
LED
Linsetype
Rund med hvælvet top
Lampefarve
Blå
Millicandela-normering
3200mcd
Linsefarve
Blå
Termineringsudformning
Trådledere - 4,6" (116,84mm)