UMA02040G8251HAU00
DigiKeys varenummer
749-UMA02040G8251HAU00-ND
Producenter
Producentens varenummer
UMA02040G8251HAU00
Beskrivelse
UMA 0204-05 0.02% AU 8K25
Detaljeret beskrivelse
8.25 kOhms ±0,02% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)