UMA02040G6812HA300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
68.1 kOhms ±0,02% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UMA02040G6812HA300
DigiKeys varenummer
749-UMA02040G6812HA300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
UMA02040G6812HA300
Beskrivelse
UMA 0204-05 0.02% AL 68K1
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)