SMM02070C5369FBP00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
53.6 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMM02070C5369FBP00
DigiKeys varenummer
749-SMM02070C5369FBP00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM02070C5369FBP00
Beskrivelse
SMM0207 50 53R6 1% BP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
MELF, 0207
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)