SMM02070C3018FBP00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay
På lager: 0
Datablad
3.01 Ohms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
SMM02070C3018FBP00
DigiKeys varenummer
SMM02070C3018FBP00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM02070C3018FBP00
Beskrivelse
RES SMD 3.01 OHM 1% 1W MELF
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SMM02070C3018FBP00 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
MELF, 0207
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)