SMM0204WE2982BB300
DigiKeys varenummer
749-SMM0204WE2982BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM0204WE2982BB300
Beskrivelse
SMM0204 15 29K8 0,1%B3 EN140401-
Detaljeret beskrivelse
29.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Metalfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
MELF, 0204
Størrelse/dimension
0,059" diam. x 0,142" L (1,50mm x 3,60mm)