SMM0204VE9761BB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
9.76 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMM0204VE9761BB300
DigiKeys varenummer
749-SMM0204VE9761BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM0204VE9761BB300
Beskrivelse
SMM0204 15 9K76 0,1%B3 EN140401-
Detaljeret beskrivelse
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)