SMM02040E2201BB300
DigiKeys varenummer
749-SMM02040E2201BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-SMM02040E2201BB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-SMM02040E2201BB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040E2201BB300
Beskrivelse
SMM0204 15 2K2 0,1% B3
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)