SMM02040E1333BB300
DigiKeys varenummer
749-SMM02040E1333BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040E1333BB300
Beskrivelse
SMM0204 15 133K 0,1% B3
Detaljeret beskrivelse
133 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)