SMM02040D4642BB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
46.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
SMM02040D4642BB300
DigiKeys varenummer
SMM02040D4642BB300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040D4642BB300
Beskrivelse
RES 46.4KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMM02040D4642BB300 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)