SMM02040D3401BB300
DigiKeys varenummer
749-SMM02040D3401BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-SMM02040D3401BB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-SMM02040D3401BB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040D3401BB300
Beskrivelse
SMM0204 25 3K4 0,1% B3
Detaljeret beskrivelse
3.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)