SMM02040D1242CB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
12.4 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMM02040D1242CB300
DigiKeys varenummer
749-SMM02040D1242CB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040D1242CB300
Beskrivelse
SMM0204 25 12K4 0,25% B3
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)