SMM02040C4754FB300
DigiKeys varenummer
749-SMM02040C4754FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-SMM02040C4754FB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-SMM02040C4754FB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040C4754FB300
Beskrivelse
RES 4.75M OHM 1% 1/4W MELF 0204
Detaljeret beskrivelse
4.75 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMM02040C4754FB300 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)