SMM02040C4752FB300
DigiKeys varenummer
749-1319-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1319-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-1319-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMM02040C4752FB300
Beskrivelse
RES 47.5K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47.5 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMM02040C4752FB300 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)