RP2512CT-50R0JN-91TR
DigiKeys varenummer
4353-RP2512CT-50R0JN-91TR-ND - Tape & Reel (TR)
4353-RP2512CT-50R0JN-91TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4353-RP2512CT-50R0JN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP2512CT-50R0JN-91TR
Beskrivelse
RES 50 OHM 5% 3W 2512
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±5% 3W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,120" B (6,35mm x 3,05mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,51mm)