RP1206CT-1000GN-91TR
DigiKeys varenummer
4353-RP1206CT-1000GN-91TR-ND - Tape & Reel (TR)
4353-RP1206CT-1000GN-91TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4353-RP1206CT-1000GN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP1206CT-1000GN-91TR
Beskrivelse
4W 100OHM AL2O3 CHIP RESISTOR W/
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±2% 4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,062" B (3,05mm x 1,57mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,38mm)