RP0805CT-1000JN-91TR
DigiKeys varenummer
4353-RP0805CT-1000JN-91TR-ND - Tape & Reel (TR)
4353-RP0805CT-1000JN-91TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4353-RP0805CT-1000JN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP0805CT-1000JN-91TR
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 2W 0805
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,075" L x 0,050" B (1,91mm x 1,27mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,51mm)