RP0603CT-50R0GN-91TR
DigiKeys varenummer
4353-RP0603CT-50R0GN-91TR-ND - Tape & Reel (TR)
4353-RP0603CT-50R0GN-91TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4353-RP0603CT-50R0GN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP0603CT-50R0GN-91TR
Beskrivelse
RES 50 OHM 2% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±2% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,060" L x 0,030" B (1,52mm x 0,76mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,51mm)