RP0505CT-50R0GN-96TR
DigiKeys varenummer
4353-RP0505CT-50R0GN-96TR-ND - Tape & Reel (TR)
4353-RP0505CT-50R0GN-96TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
4353-RP0505CT-50R0GN-96TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP0505CT-50R0GN-96TR
Beskrivelse
RES 50 OHM 2% 3/4W 0502
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±2% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0502 (1406 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Pakke/hus
0502 (1406 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,050" L x 0,050" B (1,27mm x 1,27mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,51mm)