MMU0102WC1212FB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
12.1 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Militær Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU0102WC1212FB100
DigiKeys varenummer
749-MMU0102WC1212FB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU0102WC1212FB100
Beskrivelse
MMU 0102-50 1% VG03 B1 12K1
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)