MMU0102AC3300GB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 Ohms ±2% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU0102AC3300GB100
DigiKeys varenummer
749-MMU0102AC3300GB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU0102AC3300GB100
Beskrivelse
MMU 0102-50 2% HF B1 330R
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)