MMU01020E5761BB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.76 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU01020E5761BB100
DigiKeys varenummer
749-MMU01020E5761BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020E5761BB100
Beskrivelse
MMU 0102-15 0.1% B1 5K76
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)