MMU01020E3921BB100
DigiKeys varenummer
749-MMU01020E3921BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020E3921BB100
Beskrivelse
MMU 0102-15 0.1% B1 3K92
Detaljeret beskrivelse
3.92 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)