MMU01020E2200BB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020E2200BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020E2200BB300
Beskrivelse
MMU 0102-15 0.1% BL 220R
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)