MMU01020E1102BB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
11 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU01020E1102BB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020E1102BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020E1102BB300
Beskrivelse
MMU 0102-15 0.1% BL 11K
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0102
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)