MMU01020D7500BB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
750 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU01020D7500BB100
DigiKeys varenummer
749-MMU01020D7500BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020D7500BB100
Beskrivelse
MMU 0102-25 0.1% B1 750R
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)