MMU01020D1502BB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020D1502BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMU01020D1502BB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMU01020D1502BB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020D1502BB300
Beskrivelse
MMU 0102-25 0.1% BL 15K
Detaljeret beskrivelse
15 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)