MMU01020D1473BB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020D1473BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020D1473BB300
Beskrivelse
MMU 0102-25 0.1% BL 147K
Detaljeret beskrivelse
147 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)