MMU01020C3481FB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.48 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMU01020C3481FB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020C3481FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020C3481FB300
Beskrivelse
MMU 0102-50 1% BL 3K48
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)