MMU01020C3309FB300
DigiKeys varenummer
749-1406-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1406-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-1406-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020C3309FB300
Beskrivelse
RES 33 OHM 1% 0.3W MELF 0102
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±1% 0,3W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMU01020C3309FB300 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)