MMU01020C2492FB300
DigiKeys varenummer
749-MMU01020C2492FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMU01020C2492FB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMU01020C2492FB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMU01020C2492FB300
Beskrivelse
MMU 0102-50 1% BL 24K9
Detaljeret beskrivelse
24.9 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand MELF, 0102 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMU01020C2492FB300 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,043" diam. x 0,087" L (1,10mm x 2,20mm)