MMB02070D2430DB200
DigiKeys varenummer
749-MMB02070D2430DB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070D2430DB200
Beskrivelse
MMB 0207-25 0.5% B2 243R
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
243 Ohms ±0,5% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0207
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)